SAKARYA BAJAJ YETKİLİ BAYİİ’DEN BAJAJ NS200 UG! HEMEN TESLİM!

SAKARYA BAJAJ YETKİLİ BAYİİ’DEN BAJAJ NS200 UG! HEMEN TESLİM!

AUTOÇEVİK SAKARYA

1967 YILINDAN GÜNÜMÜZE​

​55 YILLIK ÇEVİK MARKA GÜVENİLİRLİĞİ İLE

TÜM AVANTAJLI İLANLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ !!!

ÜRÜN ÖZELLİKLERİÖDEME SEÇENEKLERİTESLİMAT ŞEKLİDÖKÜMANLARTEKNİK VERİLER

Silindir Hacmi200 cm³

Beygir Gücü24,48 HP

Maksimum Tork18,74 Nm

Azami Hız125 Km/h

YENİ PULSAR NS 200’E MERHABA DEYİN!
Yenilenen özellikleriyle Pulsar NS200’e merhaba deyin! Yeni özellikleriyle hazır bir şekilde sizleri bekleyen Pulsar NS 200 ile tekrar tanışacak ve şehre onunla hükmedeceksiniz. Yolları sıkı sıkı kavrayan ön ters çatalı, tavizsiz güvenlik sağlayan ön – arka ABS fren sistemi, yenilenen vites göstergesi ile her bir üstün özellik ve yüksek sürüş konforu yeni Pulsar NS200’de sizinle.

3 BUJİ VE 4 VALFLİ MOTORUYLA YENİ NESİL YAKIT TASARRUFU
Yenilenen Pulsar NS 200’ün üç bujili 4 valfli DTS-i motoruyla yakıt tasarrufu sağlayabilecek, yüksek güç ve tork üretimiyle yollara hükmedeceksiniz. Patentli Triple Spark DTS-i 4V motoruyla mutlak gücü hissedeceksiniz.

AGRESİF KASLI GÖRÜNÜMÜYLE TÜM GÖZLER ÜZERİNİZDE
Siz yolda güvenle ilerlerken çevrenizdeki kimse gözünü motosikletinizden ayıramayacak. Kaslı sokak dövüşçüsü stiline sahip olan yeni Pulsar NS200 keskin bıçak benzeri hız çizgisiyle de hem agresif hem de sportif tarzı yansıtıyor.

TÜM DETAYLARINDA KUSURSUZLUK VAR
Yolların yeni eşsiz makinası yenilenen NS200 siyah krom, gri ve karbon fiber dokunuşlarıyla tasarımını sofistike bir karakterle tamamlıyor. Yenilenen NS200’le sadece yollarda olmanın keyfini yaşamak yetmeyecek, hayranlık dolu bakışları daima hissetmeye de doyamayacaksınız.

SINIFININ EN İYİSİ VARROC ENJEKSİYON SİSTEMİ YENİLENEN NS 200’DE
Sınıfının en iyisi olan Varroc enjeksiyon sistemi yenilenen Pulsar NS200’ün güçlü motorunu ateşleyecek ve şehrin hakimi siz olacaksınız, her kilometrede farkı daha çok hissedeceksiniz.

ÇİFT KANALLI ÖN-ARKA ABS İLE HER İSTEDİĞİNİZDE KOLAYCA DURUN
Yeni Pulsar NS200’ün çift kanallı ön-arka ABS fren sistemiyle yolları dize getirecek, durmak istediğinizde tekerlerin kilitlenmesini ve kaymasını düşünmek zorunda kalmayacaksınız. İçinizde güven, aklınızda yollar olacak.

NITROX SÜSPANSİYONUYLA HER KİLOMETREDE EV KONFORU
Yenilenen özellikleriyle 2024 model Pulsar NS200 nitrox süspansiyonuyla size güvenli bir yolculuk yaşatırken evinizdeki konforu hissetmenizi sağlayacak.

Yeni Pulsar NS200’ün ön ters çatal süspansiyonunun sağladığı çevik yol tutuşu ve viraj alma kabiliyeti ile her sürüşte motosikletinizin üstün karakterini hissedebileceksiniz.

ULTRA GÜVENLİ FRENLEME, ULTRA GÜVEN
Yenilenen NS200’ün 300 mm ön disk ve 230 mm arka disk freni ile hassas frenlemeyi serbest bırakın. Ultra sürüş deneyimini ultra güvenlikle yaşayın.

YOLLARI DAHA İYİ KAVRAMANIN ZAMANI GELDİ
Yeni NS200, geniş lastiklerle daha iyi yol tutuşu, daha yüksek yol hakimiyeti yaşatıyor; ıslak ve zorlu yol koşullarında kaymayı önleyen yapısıyla iki teker üzerinde aradığınız her şeyi sunuyor.

YENİLENEN NS200 PERFORMANS KAYBI OLMADAN UZUN YOLCULUKLAR SUNAR
Yenilenen NS200’ün daha yüksek rpm’lerde daha büyük çıkış sağlayan ve şanzıman üzerindeki stresi azaltan teknolojisi, gelişmiş sıvı soğutma sistemiyle yüksek hızda ve sıcaklıkta heyecanı doruklarda hissetmenizi sağlıyor.

AŞIK OLACAĞINIZ ŞIK VE TEKNOLOJİK GÖSTERGE
Bir bakışta ihtiyacınız olan her şey göstergenizde! Tasarımın teknoloji ile bir araya geldiği yeni NS200’de vitesi, anlık yakıt tüketimini, ortalama yakıt tüketimini, kalan yakıtla gidebileceğiniz mesafeyi ve bakıma kaç kilometre kaldığını göstergenizde görebileceksiniz. Sahip olabileceğiniz en iyi yol arkadaşı yeni NS200, tutkularınızı açığa çıkarmak için sizi bekliyor. İster pistlerde isterde sokaklarda siz nerede isterseniz en iyi sürüş deneyimi yenilenen NS200’de!

NS 200

FİRMAMIZ İKİNCİ EL MOTORLU KARA TAŞITLARININ TİCARETİ HAKKINDA YÖNETMELİK HÜKÜMLERİNE GÖRE YETKİ BELGESİNE SAHİPTİR. YETKİ BELGESİ NUMARASI :5400323

BATUHAN BORA

0 532 354 00 54

444 4 285

444 4 CVK